Boskar Forklif - CAT Forkliftleri Türkiye Distribütörü
İletişim: (0)216 417 81 89
CAT LPG'li Forklift GP15-35(C)N

Uygulama sahası nasıl olursa olsun ! diyerek ısmarlanacak CAT forkliftin randıman garantisi, bu önyargının hiç de yersiz olmadığını kanıtlayan kompakt yapı, motor ve şanzuman güvencesi, modellere haklı dayanıklılık ve kalite ile eşanlamlı bir unvan kazandırmıştır.

Tripleks yani üç kademeli mast ya da asansör seçeneği, beş çeşit mast kapasite ölçü tasarımı ve dört motor boyutu arasından seçim için farklı bir dizin oluşturmak, böylece ihtiyaçların karşılanmasında ideal bir kombinasyon bulunmasını sağlamaktadır.

Endüstriyel uygulamalar için ideal forkliftler, üzerinde olağanüstü bir verim elde etmek, mükemmel operatör konforu sağlaması, lastiği patlamayan elastik dolgu tip olan, eğimli veya kaygan yüzeylerde tırmanma güçlüğü yaşatmayan CAT gibi markalardır.Dahili uyarı sistemi ve kolay bakım işlemleri minimum forkliftler, hizmet ve maliyetleri öngörülebilir tutmaya yardımcı olur.

GP modelleri K21LE ve K25LE motorları ile donatılmıştır. Standart 3-yollu kapalı döngü katalitik konvertör ile bu performansları kanıtlamış, yüksek güçlü ve temiz LPG motorları, ekipmanın uygulama sahaları üzerinde, iç ve dış mekanlarda zorlu kullanım için gerekli tüm koşullarda bekleneni vermiştir.

Düşük Maliyet Üretkenlik Güvenlik Seçenekler Özellikler İndir
 • Özmal durumunda son kullanıcı üzerinde işletme maliyetleri düşüktür. Filtre ve soğutma sistemi üzerindeki tasarımından uzun bakım aralığına kadar kiralayan üzerinde de durma zamanı yaşatmayan kârlı yatırım ekipmanıdır.
 • Araç sistem yöneticisi, potanslı gaz ayarından hata kodu bildirimine kadar makineyi koruyan, teşhis ve telafisi hızlı müdaheleyi yerine getirir.
 • Gösterge paneli üzerinde motor saat sayacı, hidrolik çalışma zamanı, servis ve parça değişim gerekliliklerini daha yakından takip etmenizi sağlar.
 • Işıklandırma sistemlerinin LED seçilmesi durumunda ampulün çalışmaması, aydınlatma yetersizliği gibi gereksinimlere uzun süreli ihtiyaç duyulmamaktadır.
 
 • Euro 3 ve A sertifikalı motor standartları ile düşük gürültü, düşük emisyon, düşük titreşim ile çalışabilirsiniz.Regüle katalitik konvertör verimli ve kanaatkâr yakıt tüketimine de destek vermektedir.
 • Ağırlık merkezini düşürmek üzere yerleştirilen yürüyen aksam tasarımı, forkliftin istikrarlı ve yüksek kaldırma kapasitesini yüke yansıtır.
 • Dizel performansını yaşatan güçlü çekiş ve tork esasları, emisyonu daha düşük tüketimi daha az yakıt bilinci ile çalıştırır.
 
 • PDS+ , operatörün koltuk üzerindeki varlığını kontrol ederek hidrolik kullanım ve yürüyüş izni veren güvenlik sistemidir.
 • Titreşimin ve gürültünün motor üzerinde çalışan kullanıcıya düşük seviyelerde yansıması mesai süresindeki verime direkt etkilidir.
 • Kolu askıda kontrol eden kullanıcı için mafsal yorgunluğu, kolçak üzerinde kontrol edebildiği hidrolik valfler sayesinde rahat ve konforludur.
 • Yetkisiz kullanımı engellemek, İSG kurallarını destekleyen bilinç ile işgüvenliği uygulamasını kolaylaştırmaktadır.
 • Otomotiv tarz pedal yerleşimi, alışkanlıkların kaybolmaması ve daha güvenli kullanımla beraber, fren kullanımını azaltmakta, aşınan parçaların vadesini uzatmaktadır.
 • Hız ayarları işletme kullanımına esasen belirlenebilir.Koltuk süspansiyon hassasiyeti, direksiyon açı ayarları, kolçak yüksekliği ve uzunluğu ayarlanabilir.
 
 • Tamamen tilt yapabilen kabin opsiyonu bulunur.
 • Hesaplı yerli alternatifi ile metal kabin donanımı, kaloriferli ve silecekli de tercih edilebilir.
 • Egzost tahliye yönü değiştirilebilir.
 • Ek çalışma lambaları, çakar ve döner uyarı lambaları çeşitlendirilebilir.
 • Entegre tip sağ-sol kaydırma takılabilir.
 • Parmak tip kumanda valfleri, döner koltuk seçeneklendirilebilir.
 
MODEL KAPASİTE (kg) YÜK MERKEZİ (mm) MOTOR
GP15N 1500 500 K21 LE LP Gaz
GP18N 1750 500 K21 LE LP Gaz
GP20CN 2000 500 K21 LE LP Gaz
GP20N 2000 500 K21 LE LP Gaz
GP25N 2500 500 K21 LE LP Gaz
GP30N 3000 500 K25 LE LP Gaz
GP35N 3500 500 K25 LE LP Gaz
.: Video
.: Fotoğraflar
MENÜ
Anasayfa
Hakkımızda
Ürünler
Servis Anlaşması
2. El Forklift
Forklift Haberleri
Yedek Parça Donanım
Bayiler
Servisler
KVKK Aydınlatma Metni
Başvurular
İrtibat
ÜRÜNLER
Dizel Forkliftler
LPG'li Forkliftler
Elektrik'li Forkliftler
Manuel Transpaletler
Elektrikli Transpaletler
İstifleme Makinaları
Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı
Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcı
Reach Truck
Çok Yönlü Reach Truck
Tow Truck
İLETİŞİM
E-5 Karayolu Yanı, Namık Kemal Cad.
No:98,34841 Küçükyalı, İstanbul, Türkiye
TELEFON
T. +90 (0)216 417 81 89
F. +90 (0)216 366 37 73
M. +90 (0)533 741 41 52

Hızlı Erişim: Forklift, LPG'li Forklift, Elektrik'li Forklift, Dizel Forklift, Akülü Forklift, İstifleme Makinası, Forklift Fiyatları, Transpalet, Transpalet Fiyatları
Boskar 2013© Tüm Hakları Boskar İstif Mak.San. ve Tic. A.Ş. ye aittir.