Boskar Forklif - CAT Forkliftleri Türkiye Distribütörü
İletişim: (0)216 417 81 89
CAT Elektrikli Forklift EP25-35(C)N

Cat® Forkliftlerdeki en kapsamlı elektrik denkleştirme aralığı, güvenilir performansı, dayanıklılığı ve uyarlanabilirliği her türlü ihtiyacı karşılamak üzere yapılmıştır ve mükemmel müşteri servisi ile desteklenmektedir. Çalışma süresi, şekli, uygulama ya da ortam zorlukları her ne olursa olsun, işiniz için topyekün çözüm sunabiliriz.

Düşük Maliyet Üretkenlik Güvenlik Seçenekler Özellikler
İŞİNİZE FAYDA SAĞLAR Büyük ölçüde yatırım getirisi ve düşük bir toplam sahiplik maliyeti için bu serinin enerji verimliliği, performansı, dayanıklılığı ve bakım kolaylığından daha iyisini bulamazsınız. Sert görevlere ve koşullara dayanacak şekilde donatılmıştır ve kolayca programlanabilir, etkileyici bir kullanım çeşitliliği için esnek, operatör dostu modeller bulabilirsiniz. CAT® forklift bayiniz, ihtiyaçlarınıza en uygun olan ekipmanlardan birini tavsiye edecek ve malzemeleri taşıma verimliliğiniz ile karlılığınızı en üst düzeye çıkarmak adına, gereken tüm desteği vermek üzere orada olacaktır.
En değerli varlığınız personelinizdir. Biz de sizin gibi, operatörlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yoğun biçimde yatırım yapıyoruz ve bu yatırımlar artırılmış verimlilik sağlıyor. Mümkün olan en iyi işi çıkarmak üzere operatörünüze konfor ve kontrol sağlayan tasarım özelliklerinden birkaçı. • Düzgün, sessiz, tam kontrollü performans • Net çok yönlü görüş • Bacaklar ve ayaklar için düzgün boşluk • Ayarlanabilir tam süspansiyonlu koltuk ve yatırılabilir direksiyon kolonu • Kolay ulaşılan, kolay kullanılan kumandalar • Bilgilendirici, kolay okunan gösterge tablosu • Düşük basamak yükseklikleri ve kullanışlı tutunma kolları ile engelsiz giriş ve çıkış
• Uyarlanabilir hız kontrollü Hassas Sürüş Sistemi (RDS) sürücünün değişen ihtiyaçlarını karşılamak ve daha yumuşak duruş ve kalkışlar sağlamak için ayak ve parmak ucu hareketlerinin hızını tepki olarak forklift performans modlarını ayarlar. • Akılı viraj kontrolü güvenli fakat verimli bir sürüş için herhangi bir yatma hissi olmaksızın viraj almayı doğal hissettirecek şekilde hız azaltımı sağlar. • İkiz mod anahtar sivici yeni başlayanlar veya düşük enerji tüketimi için ECO ayar veya tecrübeli sürücüler ve yüksek performans için PRO ayar sunarken, özel gereklilikleri karşılamak için isteğe bağlı özelleştirme seçenekleri de mevcuttur. • Yeni nesil çift tahrikli 4 tekerlekten sürüş sistemi, viraj kontrolü, +100° arka aks dönüşü, anında itmesiz yana dönüşler ve benzersiz ön aks kullanarak yönlendirme yeteneği ile birlikte rakipsiz çevik manevra, daha iyi çekiş ve dahauzun lastik ömrü sağlar. • Operatörün kendi dilinde anlaşılır bilgileri içeren ve öğrenimi kolay işlevselliğe sahip tam renkli, hava korumalı, net görüşlü ekran, forkliftin durumu hakkında bilgi verir, hatalı kullanımı önler ve yatırımınızı korur. • Serbest hareket ve kusursuz el konumu birlikte anatomik desteği bir araya getiren tamamen yeniden tasarlanmış ayarlanabilir kolçak, yay kuvvetiyle optimize edilmiş parmak ucu hidrolik valfler. • Geniş, yüksek kavramalı basamak, uzun kavrama kolu ve eğimli forklift tasarımı, düz engelsiz zemine sahip büyük, konforlu operatör alanına rahat ve hızlı inme-binme erişimi. • Kumandaların ve ekranın ergonomik düzeni, ayarlanabilir koltuk ve direksiyon simidi, konumu, optimize edilmiş pedal açıları ve mükemmel genel görünümle birlikte, pürüzsüz bir çalışma sağlar. • Kolçak seçenekleri sadece sürücünün parmak uçları ile kullanabileceği kaldırma/indirme, sağasola kaydırma, öne/geriye tilt fonksiyonlarını içerir. • Akıllı hız ve hareket azaltma (isteğe bağlı) denge ve çevikliği en iyi hale getirmek için çatallar serbest kaldırma yüksekliğinin üzerindeyken seyir ve yatırma hızlarını sınırlandırır. • Otomatik hidrolik park freni ve yokuşta kalkış fonksiyonu, gaz pedalına basıldığında derhal devreye girerek, bir kol veya siviç kullanma gereği olmadan rampalarda aracın devrilme ihtimalini engeller. • Yüksek standartlı teknik özellikler Koltukta Oturanı Algılama Sistemi+ (PDS+), bakım gerektirmeyen yağ banyolu frenler ve ana bileşenlerin IP54 ile sızdırmazlığını içerir.
Rahatlık ve koruma;Yüksek konforlu ve hareketli operatör kabinini,geniş bir zemine, tamamen ayarlanabilir, tam süspansiyonlu bir koltuğa ve hem teleskopik hem de eğim ayarlı bir kolon üzerinde konumlanmış kompakt bir direksiyona sahiptir.Son derece zahmetsiz hassasiyet için, standart hidrostatik direksiyon ile parametrik elektronik direksiyon seçeneği arasında bir tercih yapmak mümkündür. Ayarlanabilir kolçak sayesinde hidrolik kumandalar, ki bunlar tercihinize göre bir parmak ucu birimi veya bir levye kollu olabilir, her operatör için mükemmel şekilde konumlandırılır. Operatör dostu diğer butonlar, kullanışlı bir sıra dahilindedir. Operatörler, sadece forkliftin sağlam yapısıyla değil, çok sayıda otomatik destek özelliğiyle de korunmaktadır. Bunlar, erişim kumandalarını, kaldırılmış çatallarla sürüş hızını, viraj alma hızını ve rampalardaki hareketi içerir. Standart lambaların yanı sıra çeşitli opsiyonel aydınlatma kitleri, aynalar ve farklı pratik ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan başka aksesuarlar da mevcuttur.
MODEL KAPASİTE (kg) YÜK MERKEZİ (mm) MOTOR
EP25N 2500 500 Elektrikli
EP25CN 2500 500 Elektrikli
EP30N 3000 500 Elektrikli
EP30CN 3000 500 Elektrikli
EP35N 3500 500 Elektrikli
.: Fotoğraflar
MENÜ
Anasayfa
Hakkımızda
Ürünler
Servis Anlaşması
2. El Forklift
Forklift Haberleri
Yedek Parça Donanım
Bayiler
Servisler
KVKK Aydınlatma Metni
Başvurular
İrtibat
ÜRÜNLER
Dizel Forkliftler
LPG'li Forkliftler
Elektrik'li Forkliftler
Manuel Transpaletler
Elektrikli Transpaletler
İstifleme Makinaları
Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı
Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcı
Reach Truck
Çok Yönlü Reach Truck
Tow Truck
İLETİŞİM
E-5 Karayolu Yanı, Namık Kemal Cad.
No:98,34841 Küçükyalı, İstanbul, Türkiye
TELEFON
T. +90 (0)216 417 81 89
F. +90 (0)216 366 37 73
M. +90 (0)533 741 41 52

Hızlı Erişim: Forklift, LPG'li Forklift, Elektrik'li Forklift, Dizel Forklift, Akülü Forklift, İstifleme Makinası, Forklift Fiyatları, Transpalet, Transpalet Fiyatları
Boskar 2013© Tüm Hakları Boskar İstif Mak.San. ve Tic. A.Ş. ye aittir.