Boskar Forklif - CAT Forkliftleri Türkiye Distribütörü
İletişim: (0)216 417 81 89
.: Hakkımızda

1986 yılından başlayarak çeyrek asırdan daha fazla bir süredir forklift sektöründe tecrübeli bir yönetime sahip olan Boskar İstif Makinalari Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1994 yılında kuruldu. Balkancar Mümessilliği ile sektöre hızlı bir başlangıç yaparken büyümenin öngördüğü hizmet ve marka geliştirme çabaları, BOSKAR üzerindeki sorumluluğu artırırken İngiliz BOSS firma mümessiliği de bünyeye katıldı.1997 yılına kadar devam eden temsilcilik makine sektörünün gelişimi, ithalat edilen marka sayısıyla rekabette güçlü olmayı gerektirdi.1999 yılı Samsung mümessilliği artan gücün getirisi oldu.Eylül 2001 yılında forklift mucidi olan, 163 yıllık mazisi ile; Yale Türkiye Genel Distribütörlüğü alındı.Altı yıl boyunca satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürdüğü markanın ardından nihayet; Bugün Cat® Lift Trucks Türkiye Genel Distribütörlüğü ile yoluna devam etmektedir.

Uzmanlık alanı Forklift olan Boskar Tic. A.Ş. İstanbul’da Merkez , Gebze , Servisi  ,Bursa , Ankara, Adana, Çorlu,Konya,Kahramanmaraş,Kayseri ve Muğla servisleri ile İstanbul,Ankara bölge bayilerinden Cat® Lift Trucks marka forklift ve depolama istif araç satışlarının yanı sıra piyasadaki değişik marka forkliftlerin servis, yedek parça ve bakım ihtiyaçlarına, müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı ile sürekli bir şekilde cevap verebilecek geniş, güçlü ve başarılı bir organizasyona sahiptir. Firma; tam donanımlı gezici servisleri, geniş makine ve yedek parça stoklarıyla, sürekli yedek parça temini ve servis hizmetleri ile dinamik bir işletme olmanın gereklerini yerine getirmekte ve en yüksek tüketici tatminini hedeflemektedir.

2006 yılı başında Türkiye Genel Distribütörlüğü’nü aldığımız, konusunda en güçlü sektör markası olan “Tennant” ; Zemin Süpürme ve Yıkama Makineleri ile çalışılan alan üzerindeki temizliğin verimliliğe katkısını müşterilerine aktarmaktadır.

 

 

MENÜ
Anasayfa
Hakkımızda
Ürünler
Servis Anlaşması
2. El Forklift
Forklift Haberleri
Yedek Parça Donanım
Bayiler
Servisler
KVKK Aydınlatma Metni
Başvurular
İrtibat
ÜRÜNLER
Dizel Forkliftler
LPG'li Forkliftler
Elektrik'li Forkliftler
Manuel Transpaletler
Elektrikli Transpaletler
İstifleme Makinaları
Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı
Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcı
Reach Truck
Çok Yönlü Reach Truck
Tow Truck
İLETİŞİM
E-5 Karayolu Yanı, Namık Kemal Cad.
No:98,34841 Küçükyalı, İstanbul, Türkiye
TELEFON
T. +90 (0)216 417 81 89
F. +90 (0)216 366 37 73
M. +90 (0)533 741 41 52

Hızlı Erişim: Forklift, LPG'li Forklift, Elektrik'li Forklift, Dizel Forklift, Akülü Forklift, İstifleme Makinası, Forklift Fiyatları, Transpalet, Transpalet Fiyatları
Boskar 2013© Tüm Hakları Boskar İstif Mak.San. ve Tic. A.Ş. ye aittir.