Boskar Forklif - CAT Forkliftleri Türkiye Distribütörü
İletişim: (0)216 417 81 89
Dizel Forkliftler
 
 

Bakıldığında rahat izlenimi veren dizel forklift üzerinde malzeme taşımak, aslında dünyanın en zor işlerinden biridir.Yük esaslarına göre sabit fakat geniş bir yelpazede çeşitlilik arzeden elleçleme seçeneklerini karşılaması gereken forklift, sınırlı kalan boyutta farklı ataşman tiplerini ekipman üzerine bağlayarak işlevsellik katabilirler.

Yük merkezinin değişmesi, ilave hidrolik ve valf donanımlarının performans üzerindeki etkileri, endüstriyel kirlilik gibi faktörlerin makine üzerindeki etkileri akla geldiğinde CAT forklift dinamiği ve kalitesi tüm işgücünü sırtlanmakta, işler daha kolay görünmektedir.

Dizel forkliftlerden beklenen motor güç ve performansı, tipik uygulamalar mal yükleme ve boşaltma araçları yanında dik rampalar, yağlı, bozuk zeminler, konteyner doldurma ve harici depolama alanları üzerinde zorlanmadan kendini gösterebilmesi gerekir.İşte bu yönüyle CAT forkliftten bekleneni karşılaması işletmelerin nazarında büyüklüğünü simgelemektedir.

MENÜ
Anasayfa
Hakkımızda
Ürünler
Servis Anlaşması
2. El Forklift
Forklift Haberleri
Yedek Parça Donanım
Bayiler
Servisler
KVKK Aydınlatma Metni
Başvurular
İrtibat
ÜRÜNLER
Dizel Forkliftler
LPG'li Forkliftler
Elektrik'li Forkliftler
Manuel Transpaletler
Elektrikli Transpaletler
İstifleme Makinaları
Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı
Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcı
Reach Truck
Çok Yönlü Reach Truck
Tow Truck
İLETİŞİM
E-5 Karayolu Yanı, Namık Kemal Cad.
No:98,34841 Küçükyalı, İstanbul, Türkiye
TELEFON
T. +90 (0)216 417 81 89
F. +90 (0)216 366 37 73
M. +90 (0)533 741 41 52

Hızlı Erişim: Forklift, LPG'li Forklift, Elektrik'li Forklift, Dizel Forklift, Akülü Forklift, İstifleme Makinası, Forklift Fiyatları, Transpalet, Transpalet Fiyatları
Boskar 2013© Tüm Hakları Boskar İstif Mak.San. ve Tic. A.Ş. ye aittir.