Boskar Forklif - CAT Forkliftleri Türkiye Distribütörü
İletişim: (0)216 417 81 89
CAT Çok Yönlü Reach Truck NRM20-25N2
Düşük Maliyet Üretkenlik Güvenlik Seçenekler Özellikler İndir
 • Dayanıklı aksamlar ve hızlı servis erişimi durma süresini ve faturaları azaltır.
 • Kaynaklı parçalar yerine dökme parça ile birlikte yüksek mukavemetli, tek üniteli yük tekerlekleri, çarpışma hasar riskini önlemek için şase içerisinde döner ve bakım için erişimi kolaydır.
 • Operatörün kendi dilinde anlaşılır bilgileri içeren ve öğrenmesi kolay işlevselliğe sahip tam renkli ekran paneli, makinanın durumu hakkında bilgi verir, hatalı kullanımı önler ve yatırımınızı korur.
Çatal pozisyoner ile birlikte tüm tekerleklerin senkronize yönlendirilme dar alanlarda uzun yüklerin elleçlenmesini kolaylaştırır. İleri/geri, yanlara, çapraz ve dönen çok yönlü seyir ile çevik viraj modu ve durmaksızın normal ve lateral modlar arasında otomatik geçiş sağlayan bir başka mod ile tamamlanmıştır. Yenilmez manevra kabiliyeti, hız ve hassaslık için her bir yük tekerleği bağımsız bir direksiyon motoru, kontrolör ve fren sistemi ve her yöne 360° dönüş özelliğine sahiptir.  Hassas Tahrik Sistemi (RDS), S4 direk elleçleme özelliğine sahip olup, operatörün değişen ihtiyaçlarını karşılamak için performans modunu ayarlayarak gaz pedalı hızı ve hidrolik kontrol hareketine tepki verir.  Yerleşik tilt fonksiyonlu yüksek kaliteli bir çatal pozisyoner, büyük çeşitlilikte yük boyutlarının üstesinden gelmek için geniş bir yayılıma sahiptir.
Son teknoloji ürünü ayarlanabilen kol dayama, anatomik desteği serbest hareket, mükemmel el konumlandırma ve yay kuvvetine göre optimize edilmiş parmak ucu hidrolik kontrolleri ile bir araya getirerek rahat, az çaba gerektiren bir çalışma sağlar. Ara basamak ve ergonomik kavrama kolları düşük koltuk konumu daha fazla boş alan sağlayan geniş, yüksek konforlu bir kabin içerisine kolay ve hızlı “hareketli” aktarımlar yapmanızı sağlar. Sürücü konforu, tamamen ayarlanabilen koltuk ve direksiyon simidi, optimum şekillendirilmiş ve açılı pedallar ve diğer sezgisel, ergonomik olarak düzenlenmiş kontroller içerir. Otomatik yardımlar kademeli direksiyon, viraj kontrolü ve düz ve güvenli sürüş için mast yüksekliği ile sürüş ve hareket hızının azaltılmasını içerir. Kaldırma yüksekliği ve yük ağırlığı göstergeleri güvenlik elleçlemeyi desteklemek için standart olarak dahil edilmiştir. Kendinden emin yüksek hızlı çalışmaya izin veren hidrolik frenleme son derece etkilidir ve çok az bakım gerektirir.
 • Çatal pozisyoner genişliği seçeneği (1700 mm ve 2200 mm)
 • Mavi güvenlik ışığı
 • Çalışma lambaları
 • Yüksek konforlu Grammer koltukları
 • Kafesli veya Pleksiglaslı asma koruyucu
 • Ses sistemi
 • Özel tasarlanmış veya özel RAL renkli yan kapaklar
 • DC/DC dönüştürücü
 • Mobil şarj için USB güç kaynağı
 • Depo yönetimi sistemi (WMS) PC için ilave güç kaynağı
MODEL KAPASİTE (kg) YÜK MERKEZİ (mm) MOTOR
NRM20N2 2000 600 Elektrik
NRM25N2 2500 600 Elektrik
.: Fotoğraflar
MENÜ
Anasayfa
Hakkımızda
Ürünler
Servis Anlaşması
2. El Forklift
Forklift Haberleri
Yedek Parça Donanım
Bayiler
Servisler
KVKK Aydınlatma Metni
Başvurular
İrtibat
ÜRÜNLER
Dizel Forkliftler
LPG'li Forkliftler
Elektrik'li Forkliftler
Manuel Transpaletler
Elektrikli Transpaletler
İstifleme Makinaları
Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı
Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcı
Reach Truck
Çok Yönlü Reach Truck
Tow Truck
İLETİŞİM
E-5 Karayolu Yanı, Namık Kemal Cad.
No:98,34841 Küçükyalı, İstanbul, Türkiye
TELEFON
T. +90 (0)216 417 81 89
F. +90 (0)216 366 37 73
M. +90 (0)533 741 41 52

Hızlı Erişim: Forklift, LPG'li Forklift, Elektrik'li Forklift, Dizel Forklift, Akülü Forklift, İstifleme Makinası, Forklift Fiyatları, Transpalet, Transpalet Fiyatları
Boskar 2013© Tüm Hakları Boskar İstif Mak.San. ve Tic. A.Ş. ye aittir.