Boskar Forklif - CAT Forkliftleri Türkiye Distribütörü
İletişim: (0)216 417 81 89
LPG’li Forkliftler

Gazlı forklift yani LPG’li çalışan forklift, dezavantajları olmaksızın kullanılabilen, performans ve iktisadı en iyi sağlayan ekipman olma özelliğini korumaktadır. Birçok yönden taşıma uygulamalarını CAT geniş ürün yelpazesi içinde çeşitlendirerek dizel ve elektrikli forkliftlerin içinde her ikisine de kıyasla mükemmel bir alternatiftir.
 
Likit Petrol Gazı, doğalgazın dizel gibi partikül emisyonu bulunmadığından diğerlerine göre çok daha çevre dostu yakıttır. Dizel forklift dahilide emisyonu sebebiyle rahatsızlık verebilirken, GP15-35N model iç ve dışta kullanılabilir. LPG’li forkliftler, elektrikli forklift gibi şarj süresince prize mahkum etmeden, şarj-deşarj bozgunluğu vermeksizin temiz ve sessiz çalışırlar.
 
Yükleme vasıtaları içinde raf ve depo içinde de çalışabilen, açıkhavada yağış altında da tıpkı dizel forkliftten alınacak performans ile eşdeğerdedir.Yapılacak yegane şey yedek tüp tedarik etmektir.Değişim herhangi bir alet gerekmeksizin yapılır. Vardiyada yedek tutmanın yanı sıra stokta tutulmak istenmemesi durumunda bayii üzerinde stok tutturulabilir, periyodik servis edilmesi talep edilebilir.Bittikçe değişimi ile durmaksızın kullanılabilir.

MENÜ
Anasayfa
Hakkımızda
Ürünler
Servis Anlaşması
2. El Forklift
Forklift Haberleri
Yedek Parça Donanım
Bayiler
Servisler
KVKK Aydınlatma Metni
Başvurular
İrtibat
ÜRÜNLER
Dizel Forkliftler
LPG'li Forkliftler
Elektrik'li Forkliftler
Manuel Transpaletler
Elektrikli Transpaletler
İstifleme Makinaları
Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı
Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcı
Reach Truck
Çok Yönlü Reach Truck
Tow Truck
İLETİŞİM
E-5 Karayolu Yanı, Namık Kemal Cad.
No:98,34841 Küçükyalı, İstanbul, Türkiye
TELEFON
T. +90 (0)216 417 81 89
F. +90 (0)216 366 37 73
M. +90 (0)533 741 41 52

Hızlı Erişim: Forklift, LPG'li Forklift, Elektrik'li Forklift, Dizel Forklift, Akülü Forklift, İstifleme Makinası, Forklift Fiyatları, Transpalet, Transpalet Fiyatları
Boskar 2013© Tüm Hakları Boskar İstif Mak.San. ve Tic. A.Ş. ye aittir.