Boskar Forklif - CAT Forkliftleri Türkiye Distribütörü
İletişim: (0)216 417 81 89
.: Servis Anlaşması

Size ulaştığında her ne kadar dayanıklı, güçlü, uzun ömürlü olursa olsun, zaman içinde çalışma şartlarının zorluğuyla yıpranabilen forkliftinizin bazı aksam ya da parçaları kullanım safhasında daha uzun ömürlü olmalıdır.Bu sebeple “yürüyen aksam” adıyla anılan biribirine bağlı organları ekstra koruma altına almak, garantisini uzatmak mümkündür.
 
Artırılmış Yürüyen Aksam Garantisi: Motor ile birlikte “yakıt sistemi”, “egzost”, “şanzuman”, “şaft”, “traksiyoner aks” gibi organları da kapsamına alan garanti ; akülü forkliftlerde “kontrol paneli”, “yürüyen sistem elemanları” , “motor ve güç üreten” diğer parçalar da esnek sisteme dahil edilebilir.Yeter ki endişelerinizi ortadan kaldıracak, ihtiyaç duyduğunuz yatırımı yerine getirebilelim.
 
BOSKAR “Periyodik Bakım” (PB) ve “Bütünüyle Bakım ve Onarım” (BB&O) sözleşme programları ile forklift servis gerekliliklerinizi düşünmek zorunda kalmayacaksınız.Çalışmaya her zaman hazır olan makinenizin firmanız karlılığında mesaiye hazır bir demirbaş gibi çalışması size güven verecektir.
Çalışmalarınıza uygun hale getirebileceğimiz servis sözleşmesi sayesinde programlı, eksiksiz, hızlı ve satıcınız tarafından takip edilebilen bir konumunuz olacaktır. Aşınan, yıpranan bölüm ve parçaların durumu periyodik kontrollerle önceden fark edilerek öngörülebilecektir. Dolayısıyla ortaya çıkabilecek sürpriz arızalar ve bağlı durma zamanlarının da önüne geçilecektir.
 

 
 

MENÜ
Anasayfa
Hakkımızda
Ürünler
Servis Anlaşması
2. El Forklift
Forklift Haberleri
Yedek Parça Donanım
Bayiler
Servisler
KVKK Aydınlatma Metni
Başvurular
İrtibat
ÜRÜNLER
Dizel Forkliftler
LPG'li Forkliftler
Elektrik'li Forkliftler
Manuel Transpaletler
Elektrikli Transpaletler
İstifleme Makinaları
Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı
Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcı
Reach Truck
Çok Yönlü Reach Truck
Tow Truck
İLETİŞİM
E-5 Karayolu Yanı, Namık Kemal Cad.
No:98,34841 Küçükyalı, İstanbul, Türkiye
TELEFON
T. +90 (0)216 417 81 89
F. +90 (0)216 366 37 73
M. +90 (0)533 741 41 52

Hızlı Erişim: Forklift, LPG'li Forklift, Elektrik'li Forklift, Dizel Forklift, Akülü Forklift, İstifleme Makinası, Forklift Fiyatları, Transpalet, Transpalet Fiyatları
Boskar 2013© Tüm Hakları Boskar İstif Mak.San. ve Tic. A.Ş. ye aittir.